Deep Web Arama Motoru Dark Webteki Listeyi Keşfetmek İçin

Karanlık Web Bağlantıları derin bir web arama motoru değildir. Bir Clearnet web sitesidir, ancak adından da anlaşılacağı gibi en geniş aktif karanlık web veri tabanına sahiptir. www.caglararli.com.tr hakkında en çok seveceğiniz şey burada, güzel ve bilgilendirici bir açıklama ile birlikte soğan bağlantıları almaya başlayacak ve tüm bağlantılar kolaylığınız için standart bir şekilde kategorize edilmiş. Bu nedenle, aktif soğan web siteleri koleksiyonunu bulmak için derin web arama motorları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, bir kez bu Clearnet web sitesini deneyin. Derin web sitelerinin linklerini almak için asla ileriye bakmayacağınıza söz veriyorum. Bu durumda, gizli web’deki bazı bilgileri araştırmak ve ardından arama motorlarına göz atmak isteyebilirsiniz.

Ahmia

Web sitesi : msydqstlz2kzerdg

Ahmia

Ahmia, geleneksel bir arama motoru gibi sonuç veren, gerçekten işlev gören ve bize ulaşan çok az sayıda uygun derin web arama motorundan biridir.

Bazı talimatlar içeren basit bir kullanıcı arayüzü ve ana sayfada bir arama çubuğu vardır. Sorgularımıza girmeniz, sonuçları bize getirir.

Her ne kadar bazı nedenlerden dolayı, arama sonucu bize sadece URL’leri ve son güncelleme tarihini gösterir, ancak çoğu sonuç için sitenin açıklaması yoktur.

Ancak ne aradığınızı bildiğiniz sürece, sonuçta en karanlık olanı bile getiren en iyi karanlık web arama motorlarından biri olabilir.

Şimdiye kadar başka hiçbir soğan arama motorunun sağlamadığı gelişmiş özelliklerinden biri , bize bir linkten diğerine olan bağlantıları gösteren “ Link Graph” tır, çoğu kullanıcı için yararsızdır, ancak yine de benzersizdir!

Torch

Web sitesi : xmh57jrzrnw6insl

meşale

Torch şüphesiz var olan en popüler ve en alkışlanan derin web arama motorlarından biridir.

Arama motorunun 1996’dan bu yana yaşadığı gerçeği, potansiyelini belirlediği için, İnternet’in kara güçleri hiçbir şeyin bu kadar uzun süre hiçbir şey yaşamasına izin vermiyor.

Aynı zamanda son derece basit, logo ve arama çubuğu. Evet olmasına rağmen, çerezleri veya önbelleklerini temel almasalar bile reklamları gösterir ve herkes için aynı olan statik reklamlardır.

Ayrıca, veritabanında indekslenen 1 milyondan fazla sayfanın olduğunu iddia ediyor, ki bu çoğumuz için yeterli.

Not Evil

Website: hss3uro2hsxfogfq

Not Evil, The Hidden Wiki gibi bir web sayfası değil, aslında bir arama motoru olan derin web arama motorlarından bir tanesidir.

Ana sayfada alaycı bir görüntü ve en üstte bir arama çubuğu dışında hiçbir şey ile son derece basit bir arayüze sahiptir.

Aradığınız kelimelerin anahtar kelimelerini arama çubuğuna girip enter tuşuna basarsanız, sonuç sayfası oldukça karışık olmasına ve yazı tipi çok heyecan verici olmasa da, sayfa ilgili sonuçlara geri döner.

Gelişmiş arama yapanlar için, ping süresiyle birlikte sitenin son yanıtı ve birincil arama sonucu ile birlikte ek sonuçlar gibi verileri de içerir.

Ayrıca, reklam göstermez ve bu nedenle mücadele etmeniz gereken başka bir karmaşa olmaz.

Candle

Web sitesi: gjobqjj7wyczbqie

Mum

Candle ve Google, logo ve kullanıcı arayüzü arasındaki ufak bir benzerlik fark edebilirsiniz; Sizi temin ederim ki, Google gibi bir şey yok.

Bu varolan en basit web arama motorlarından biridir ve arayüzünde Google’a benzer olduğundan, onu zor kullanmazsınız.

Yalnızca .onion sonuçları görüntüler ve clearnet’leri görüntüler ve aradığınız anahtar kelimeleri biliyorsanız doğrudan derin web bağlantılarını bulmak için kullanılabilir.

Haystak

Web sitesi: haystakvxad7wbk5

1.5 milyardan fazla endeksli web sayfası ve her gün yaklaşık 300.000 tekil arama ile Haystak, tartışmasız sektördeki en iyi soğan arama motorlarından biridir.

Sadece soğan URL’lerini listeler, ancak onu gerçekten özel yapan şey yalnızca web sitesi bağlantılarını değil, aynı zamanda Tarihsel sürüm, önbelleğe alınmış sürüm, Veri Noktaları vb. İçeren ek gelişmiş bilgileri de göstermesidir.

Az önce bahsettiğimiz bu gelişmiş özellikler Arama motorunun “premium” sürümünde yer almasına rağmen ücretsiz değil; ücretsiz sürümü sadece .onion siteleri ile genel bir arama motoru olarak işlev görür.

Ara sıra reklamlar olabilir, ancak çoğu zaman reklamsız bir platformdur.

Abiko

Web sitesi: abikogailmonxlzl

Abiko

Abiko, arama kutusundan başka hiçbir şey içermemesi ve yalnızca .onion web sitelerini içeren ek kargaşayı içermeyen arama sonuçlarını içermesi bakımından en basit ve en basit web arama motorlarından biridir.

Arayüz olabildiğince basittir ve arama sayfası Google’a benzer, ancak bir miktar da olsa.

Abiko da reklamsız bir arama motorudur, bu nedenle herhangi bir reklam engelleyiciye ihtiyacınız olmayacak veya ekranınızın reklamlarla ölümüne neden olacağı konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Onion Land

Web sitesi: 3bbaaaccczcbdddz

Soğan Arazi

OnionLand iyi tanınır ve Tor ve Tor2Web tarafından desteklenir! Ana sayfanın anlaşılması kolaydır; bir anahtar kutusu ile doldurulmadığınız takdirde bir arama kutusu ve popüler arama terimlerinin bir avuç dolusudur.

Ara sıra ve çoğu zaman tıpkı Duck Duck Go ya da yukarıda listelenen diğer motorlar gibi reklamsız olmasına rağmen, kullanıcıların reklamları kabul etmesini sağlar. Sadece .onion sonuçlarını gösterir.

Arama sayfası o kadar iyi tasarlanmamıştır, sadece göze hoş gelmese bile dürüst olmak amacına hizmet eden “bilgilendiricidir”. URL’leri, ek süslemeler olmadan çok “notepad benzeri” bir biçimde görüntüler.

İhtiyaç duymanız durumunda önbelleğe alınmış web sayfalarını görüntüleme özelliğine sahip olsa da…

SearX

Web sitesi: searchb5a7tmimez

searX

SearX de karanlık bir web arama motorudur, ancak onu özel yapan şey gelişmiş ayarlarıdır. Aramanızı genel, dosyalar, harita, müzik, haberler, sosyal medya, videolar vb.

Bu tür gelişmiş ayarlar, bu karanlık web arama motorlarına gelince nadir bir manzaradır.

Her ne kadar biraz sınırlı indekslere sahipse ve görüntüler sadece .onion sonuçlarını değil clearnet sonuçlarını gösterir.

Duck Duck Go

Web sitesi: 3g2upl4pq6kufc4m

Orada bulunan en gizliliğe saygılı, derin web arama motorlarından biri Duck Duck Go.

Duck Duck Go, Google, Yahoo, Bing vb. Sizinkilerden, harcadığınız zamandan önce, verilerden önce ve sonra ziyaret ettiğiniz siteleri ve diğer her şeyi toplayanların aksine, Duck Duck Go almaz.

IP adresinizi, ziyaret ettiğiniz siteleri, ne kadar zaman harcadığınızı ya da temel olarak gizliliğinizi istila eden herhangi bir şeyi kaydetmez. Ayrıca hiçbir reklam göstermiyor, bu yüzden de öyle.

Arama motoru dizininde yalnızca clearnet URL’leri gösterir, ancak derin ağa göz atıyorsanız ve arama geçmişinizin izlenmesini istemiyorsanız Duck Duck Go çözümdür.

Visitor

Web sitesi: visitorfi5kl7q7i

Ziyaretçi

Ziyaretçiler, henüz geçtiğimiz diğer arama motorlarına göre büyük ölçüde farklılık gösteriyor. Yeni başlayanlar için, kullanıcı arayüzü o kadar temiz değil ve oldukça az sayıda reklamı var.

İkincisi, bu sadece bir arama motoru değil, aynı zamanda bir bağlantı dizini ve tökezleyici var. Ve son olarak, kullanıcıların arama motorunun kendi üzerinde bir gönderme formu kullanarak göndererek kendi .onion sitelerini Ziyaretçi dizinine eklemelerini sağlar.

Arama motoru gittiği sürece, yalnızca .onion URL’lerini listeler ve düzen benzersizdir ve kullanımı basit ve kullanımı oldukça basit olmasına rağmen Google’dan veya diğer popüler arama motorlarından kopyalanmaz.

Parazite

Web sitesi : parazite.pp.fi

Parazite

Ne zaman sıkılsam kişisel favori yerlerimden biri. Temelde sizi rastgele derin web sitelerine götüren bir sitedir, bir sonraki tıklamanın sizi nereye getirdiğinden emin olmadığınız zaman oldukça eğlencelidir!

Ana sayfanın iki bölümü vardır – Dosyalar ve Bağlantılar. İkisinden birine tıkladığınızda, sizi rasgele bağlantıların ve tıklayabileceğiniz seçeneklerin olacağı belirli bir sayfaya yönlendirirsiniz, bu da sizi tekrar rasgele web sitelerine götürür.

Örneğin, “bağlantılar” i ve ardından bu sayfanın üstündeki büyük “Random.onion” görüntüsünü tıklarsanız, sizi sevebileceğiniz veya sevmeyeceğiniz rastgele bir .onion sitesine götürür.

The Hidden Wiki

Onion Site: zqktlwi4fecvo6ri

Gizli Wiki Ekran Görüntüsü

Bu tartışmasız Derin ağda başlamak için en iyi yer. Temelde bir bağlantı dizini, yüzlerce .onion ( derin web) bağlantıya sahip bir web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Gizli Wiki’yi kullanmanın avantajı, URL’lerle birlikte, siteyle ilgili bir açıklama da içermesidir, böylece neye bulaştığınızı bilirsiniz. Çoğu zaman masum kullanıcılar, daha sonra pişmanlık duyduğunu bilmeden derin web bağlantılarına tıklarlar.

Ayrıca aramayı kolaylaştırır, sağ üst köşedeki arama çubuğunu kullanabilir veya aradığınız kategorideki siteleri doğrudan bulmak için sağ kenar çubuğunu kullanabilirsiniz.

Adil uyarıya rağmen, sayfadaki tüm bağlantılar çalışmıyor olabilir, bu nedenle bu derin web bağlantıları sık sık govt nedeniyle sürekli değişmeye devam ediyor. müdahaleler ve diğer nedenler, ancak bir avuç hala çalışıyor.

Tor Links

Website: torlinkbgs6aabns

Tor Links Ekran Görüntüsü

TorLinks temelde The Hidden Wiki ile aynı şeydir; o da ziyaret edebileceğiniz çok sayıda derin web sitesi listeleyen bir web sayfasıdır.

Çok daha iyi bir arayüze sahip olmasına rağmen, düzen ve renklidir. Ayrıca THW’nin sağ kenar çubuğundan farklı olarak, üst çubuğun hemen altında listelenen kategorilere sahiptir.

Site bağlantıları da daha iyi kategorize ve daha iyi yazı tipleri ile. Bu durumda da, ölü linkleri periyodik olarak manuel olarak güncelleyip düzenlemelerine rağmen, tüm linkler işlevsel olmayacaktır.

Ctrl + V

Web sitesi: https://ctrlv.it/pixelbender/1894/1039765744

CTRL + V

Bu aslında tesadüfen keşfedildi, Parazitean’daydım ve bu sayfayı daha önce hiç görmemiştim, bir bağlantıyı tıkladım ve indiğim yer orasıydı.

Pastebin gibi bir site ile kaç tane .onion link bilmiyorum. Etkilemek, şimdiye kadar gördüğüm en uzun derin web bağlantıları linkleri sayfası olabilir.

Muhtemelen orada adı “ gri” ( kelimenin tam anlamıyla) gibi görünen bir kişi tarafından toplanıp yapıştırılmıştır . Buraya bir arama motoru olarak yapıştırdım, çünkü tıpkı bir Arama Motoru gibi, sizi aylarca meşgul tutmak ve neredeyse her ihtiyacı karşılamak için yeterli bağlantıya sahip.

Pastebin Dosyası, 5000’in üzerinde Bağlantı ile

Web sitesi: https://pastebin.com/FpPzQKHg

Sizi yanıltmak istemiyorum, siz burada Derin web’e ulaşmanın yollarını ve derin web sitelerinin bir listesini alacak bir arama motorunu arıyorsanız, değil mi? Bu tam olarak bu pastebin dosyasının sunduğu şey.

Bu da kasıtsız bir keşif oldu, yine hepsi teşekkür Parazite’ye gider, cephaneliğinde 5000’den fazla bağlantıyla burada listelenen çoğu “arama motorundan” daha iyi çalıştığından eminim.

Ayrıca, bu Pastebin dosyası veya yukarıdaki Ctrl + V sitesi, yukarıda eklediğimiz Gizli Wiki veya Tor Linkleri ile hemen hemen aynı, aynı zamanda Deep web’i tam olarak keşfedebilmeniz için bir sürü seçenek sundular aranıyor, değil mi?

WWW Virtual Library

Website: http://vlib.org/

/

Sanal Kütüphane

WWW Sanal Kütüphanesinin önemi, “İnternet” in kendisini yaratan hiç kimsenin yaratmadığı gerçeğinde yatmaktadır! Evet, Tim Berners Lee, WWW Sanal Kütüphanesinin arkasındaki adam.

Muhtemelen tüm internette elde edilen en eski web ve aynı zamanda herhangi bir karanlık web sonuçlarını listelemediği ve yalnızca nadir bulunan, zor bulunanlardan izole edildiği için “derin web arama motoru” için en uygun örnek. , derinlemesine bir web arama motoru yapar.

Kelimenin tam anlamıyla, Tarımdan Roket Bilimine kadar değişen içeriklere sahiptir; ancak site neredeyse İnternet’in kendisi kadar eski olduğundan, listelenen bağlantıların çoğu kesildi.

Ve Tim gibi görünmüyor ya da başka kimse artık siteyi izlemiyor ya da düzenlemiyor. Ancak hala çalışan bağlantılar bu tarihe kadar altın madenlerinden daha az değildir.